HİZMETLERİMİZ

Doğru Ekip - İlkeli Çalışma

Güven Veteriner Kliniği

Dürüst ve ilkeli çalışmamız neticesinde kısa sürede tüm Ankara'lılara her türlü veteriner sağlık hizmetini verebilen donanımlı bir kliniğiz.

Pet Cerrahisi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Quam, ex, inventore, tenetur, repellat ipsam soluta libero amet nam aspernatur perspiciatis quos praesentium et debitis ea odit enim illo aliquid eligendi numquam neque. Ipsum, voluptatibus, perspiciatis a quam aliquid cumque cupiditate id ipsa tempora eveniet. Cupiditate, necessitatibus, consequatur odio. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Dicta, vitae, laboriosam libero nihil labore hic modi? Odit, veritatis nulla molestiae!

PetShop - Reçeteli Mama

Kliniğimiz özellikle kedi prescription (reçeteli) mama konusunda geniş ürün yelpazesine sahiptir. Detaylı bilgi için bizden yardım alabilirsiniz.

Pet Kuaför

Kliniğimizde pet kuaför hizmeti senelerdir profesyonel traşçılar ile yapılmaktadır. Randevu için lütfen kliniğimizi arayınız.

Yerinde Veterinerlik Hizmeti

Değerli dostlarımızın kliniğimize getirilmesi hem onların muayenesi ve aşı kontrolleri için daha uygundur. Ancak getirilemeyen dostlarımızın aşılamaları için eve hizmetimiz mevcuttur.

İLETİŞİM

Osman Temiz Mah. Dikmen Cad. No:333/B
Dikmen / Ankara

Çalışma Saatleri

Pazts - Cumt | 09:30 - 19:30
Pazar | 12:00 - 16:30

Randevu Alın

Mobil: 0530 262 58 08
Tel: 0312 483 30 31

Sosyal Ağlar